یکشنبه، 4 خرداد 1399
Menu

پیامهای نوروزی

نمایشگاه صنایع دستی بوئین زهرا پایان یافت

 نمایشگاه صنایع دستی بوئین زهرا پایان یافت

نمایشگاه صنایع دستی بوئین زهرا پایان یافت.

مراسم اختتامیه نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی و هنرهای سنتی با حضور قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا، نادری بخشدار بخش مرکزی بوئین زهرا، بیدخام مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری، نجاتی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری بوئین زهرا و جمعی از هنرمندان و صنعتگران این شهرستان در روز ولادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا(س) برگزار شد.

این نمایشگاه و بازارچه موقت فروش محصولات صنایع دستی به منظور معرفی آثار صنایع دستی وهنرهای سنتی بانوان هنرمند شهرستان بوئین زهرا برای مسافران نوروزی از 2 فرودین ماه 95 در پارک بعثت برپا که مورد استقبال خوب گردشگران قرار گرفت.

در این مراسم که همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه(س) برگزار شد از بانوان برجسته هنرمند در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی توسط فرماندار این شهرستان و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تقدیر و تشکر گردید.

شایان ذکر است: در پایان این مراسم قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا، نادری بخشدار بخش مرکزی بوئین زهرا، بیدخام مدیر کل امور بانوان استانداری، نجاتی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری بوئین زهرا از نمایشگاه، سیاه چادر و چادر راهنمای گردشگری که جنب نمایشگاه مستقر بود بازدید و از زحمات مسئولین شهرستان، راهنمایان، و غرفه داران تقدیر وتشکر نمود.
امتیاز به خبر :