یکشنبه، 4 خرداد 1399
Menu

پیامهای نوروزی

آماده مذاکره با برندهای هتل سازی مشهور جهان هستیم

آماده مذاکره با برندهای هتل سازی مشهور جهان هستیم

در زمینه‌ هتل‌سازی آماده مذاکره با تمامی برندهای مشهور جهان هستیم و در این خصوص نیز اقدامات ارزشمندی تا کنون انجام شده تا سطح کیفی خدمات در این مکان‌های اقامتی به استانداردهای روز دنیا نزدیک‌تر شود.

 مسعود سلطانی‌فر در آیین افتتاح هتل لاله‌پارک تبریز که ظهر امروز 22 تیرماه برگزار شد، با بیان این‌که کارهای خوبی در استان و کشور در حال شکل‌گیری است، گفت: خوشبختانه تمامی مسئولان ایران اسلامی برای عزت و افتخار کشور در تلاش هستند و اقدامات بسیار ارزنده‌ای در تمامی حوزه‌ها به خصوص، در حوزه گردشگری در حال انجام است.

وی ادامه داد: کشور ما در سال‌های نه‌چندان دور در شرایط دشواری قرار داشت و جنگ، حمله نظامی و بسیاری از تهدیدات دیگر بر سر این کشور سایه انداخته بود.

سلطانی‌فر با بیان این‌که توافق هسته‌ای، عصر جدیدی را در آینده سیاسی کشور رقم زده است، عنوان کرد: افزایش سفر هیات‌های اقتصادی و سیاسی با هدف بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در ایران از جمله مزایای توافق هسته‌ای به شمار می‌رود.

وی گفت: در حال حاضر کشور ما جزیره امنی در منطقه ناامن خاورمیانه محسوب می‌شود، و به جهت وجود هم‌افزایی و همدلی در مدیریت کشور و به‌خصوص حمایت‌ها و تدابیر مقام معظم رهبری، مشکل چندانی را شاهد نیستیم و همچنان منتظر آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی هستیم.

معاون رییس جمهور تصریح کرد: ما خواهان شرایطی هستیم که رفاه و معیشت مردم بیش از پیش تأمین شود و بدون شک این مهم در آینده‌ای نه‌چندان دور، بیش از پیش محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: ما آماده دستیابی به رشد اقتصادی بسیار بی‌نظیر هستیم و همچنین در خصوص افزایش ایجاد امنیت و سایر مسائل مهم و حساس، برنامه‌ریزی‌های بسیار ارزنده‌ای انجام شده است.

سلطانی‌فر اضافه کرد: قبل از دولت تدبیر و امید، مجموع تعداد هتل‌های چهار و پنج ستاره در کشور، 159 مورد بود، ولی پس از استقرار این دولت، 39 هتل چهار و پنج ستاره به تعداد قبلی اضافه شده‌ است.

وی تعداد پروژه‌های در دست اجرای مرتبط با هتل‌سازی و گردشگری که توسط بخش خصوصی در حال انجام است را 1750 پروژه اعلام کرد و گفت: از این تعداد، 820 مورد مربوط به هتل و هتل‌آپارتمان است و تا پایان چهار ساله دوم دولت تدبیر و امید، تعداد بسیار زیادی از آن‌ها افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

وی افزود: امیدواریم با حرکت در مسیر برنامه‌ریزی‌های انجام شده، به تعداد هتل‌های چهار و پنج ستاره کشور در پایان فعالیت دولت، 200 مورد اضافه شود.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به عقد تفاهم‌نامه‌های مختلف بین این سازمان و برخی کشورها از جمله آلمان در زمینه هتل‌سازی عنوان کرد: متاسفانه تحمیل تحریم‌های ناعادلانه به کشور، باعث کاهش سطح کیفیت خدمات در هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌ها نیز شد و امیدواریم با  اجرایی شدن برجام ، شاهد ارتقا روزافزون خدمات ارائه شده در هتل‌ها باشیم.

وی اظهار کرد: در زمینه‌ هتل‌سازی آماده مذاکره با تمامی برندهای مشهور جهان هستیم و در این خصوص نیز اقدامات ارزشمندی تا کنون انجام شده تا سطح کیفی خدمات در این مکان‌های اقامتی به استانداردهای روز دنیا نزدیک‌تر شود.

سلطانی‌فر در بخش دیگری از سخنانش، با تقدیر از عملکرد مدیریت استان، بیان کرد: خوشبختانه همدلی و هم‌افزایی بسیار خوبی در بین مسئولان این استان وجود دارد و خود این موضوع، یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های لازم برای رشد و توسعه آذربایجان‌شرقی محسوب می‌شود.

به گفته وی، تبریز در تاریخ و فرهنگ ایران اسلامی نقش بسیار ارزنده‌ای داشته است. تبریز، بزرگ و تأثیرگذار بود و از این پس نیز بدون شک همین ویژگی‌ها را خواهد داشت.

امتیاز به خبر :